Технологічна підтримка бізнесу

Швидка комп’ютерна допомога. Відновлення втрачених даних. Технічна і програмна підтримка комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків, планшетів, смартфонів, цифрових носіїв. Діагностика, профілактика, налаштування, антивірусний захист, захист особистих даних, кібернетична безпека. Навчальні курси з комп’ютерної грамотності. Надійна місцева і віддалена онлайн допомога: (067) 950-21-27. Безкоштовний виїзд до клієнта у місті Львові. Режим роботи служби технічної підтримки: ПН – СБ з 09.00 до 21.00 год.

комп'ютерна допомога

 

Технічна підтримка і супровід програм: Діагностика несправностей; технічна і програмна підтримка; налагодження комп’ютерів та профілактика; встановлення операційних систем та програмного забезпечення.

 

Виїзд спеціаліста до клієнта у Львові: Надійна комп’ютерна допомога; абонентське обслуговування фізичних і юридичних осіб; ІТ- обслуговування бізнесу; побудова і підтримка локальних комп’ютерних мереж.

 

Дистанційне вирішення ІТ-проблем: Віддалене онлайн обслуговування фізичних і юридичних осіб (ІТ-траблшутінг; оптимізація роботи та швидкодії ноутбуків та ПК; налаштування; підтримка локальних комп’ютерних мереж).

 

Захист від вірусів та безпека у мережі: Антивірусний захист; кібернетична безпека при роботі в мережі інтернет; захист персональних даних; проактивне реагування на загрози в інформаційних мережах.

 

Відновлення раніше втрачених даних: Відновлення цифрових даних (текст, фото, аудіо, відео) із внутрішніх та зовнішніх жорстких дисків (HDD), SSD – накопичувачів, USB – флешок, карт пам’яті усіх типів, тощо.

 

Комп’ютерні курси за трьома рівнями: Навчальні курси з комп’ютерної грамотності за трьома ступенями: I – початковий рівень, II – базовий рівень, III – рівень досвідченого користувача.

 

онлайн підтримка